Istumispadi Softy Active - Jöör

Istumispadi Softy Active

9.60 11.40 

värv
suurus?

Värv:

Suurus:

Tootekood:
SOFTYACTIVE

Active kangas

on vetthülgav polüesterkangas, mis koosneb 2st kihist - pealtpoolt on see tunnetuslikult seljakoti materjalile sarnane ning altpool omab õhukest silikoonkihti, mis takistab veel sisse imandumist. Koos moodustavad nad suurepärase valiku nii tuppa kui õue.

Istumispadi Softy Active
Istumispadi Softy Active
Istumispadi Softy Active
Istumispadi Softy Active

Väike ja kerge ringikujuline poroloonist pehmenduspadi Softy Active on ideaalne istumisalus muidu kõvale pinnale.

Poroloonist sisudetaili ümbritseb vetthülgavast polüesterkangast valmistatud kattematerjal, mis tunnetuslikult on sarnane koolikoti/spordikoti materjalile, omades allküljel õhukest silikoonist kihti ning pealpool pehmet riidelist polüestrit. Ümbriskate on luku abil eemaldatav.

Istumispatja on võimalik valida 2-s mõõdus: kas väiksema diameetriga (30cm), mis on hea valik lasteaedades või muudes kohtades, kus kasutajateks on lapsed, või suurema läbimõõduga (40cm), mis hea täiskasvanutel kasutamiseks.

Istumispatjasid on võimalik valida 2-s mõõdus:

  1. Läbimõõt 30 cm, kõrgus 4 cm
  2. Läbimõõt 40 cm, kõrgus 4 cm

 

Disainitud ja toodetud Eestis!

Transport on organiseeritud meie poolt kulleriga otse kätte ja seda alates 50 € teie jaoks TASUTA. Kuni 50 € tellimustele lisandub transport 6 €.
Tarneaeg kõigil toodetel on 1-4 tööpäeva.
Hästi kiirete soovide korral palun võtke ühendust – võimalik on ka samal päeval tootmine ning meie tootmiskeskusest Koselt kohe teile väljastamine.