Kes me oleme? - Jöör

Oleme eestimaine pehme mööbli tootja, kelle põhifookus on kvaliteedil ja mugavusel.

Meie ajaloost

Aastast 2007 tegutsenud pereäris oleme jäänud truuks oma juurtele ning valmistame kõik tooted ise oma tootmiskeskuses Harjumaal, Kosel ning tulemuseks on pehme mööbel selle kõige pehmemas tähenduses!
Lemmikloomapesade ja kott-toolide tegemisest alguse saanud ettevõtmine on aastate jooksul laienenud ning pakume nüüd kõiksugu raamita mööblit – seljatoepadjad, istumispehmendused, erinevad katted, poroloonmadratsid, geomeetrilised kujundid istumiseks või mängimiseks ning teised vähem või rohkem viguriga tooted.

Meie ajaloost
Meie väärtused

Meie väärtused

Toodete valmistamisel kasutame aastate jooksul järgiproovitud ja ennast tõestanud materjale – kangad, niidid, poroloonid, graanulid kui ka muud toormed on sertifitseeritud, mis tähendab, et nad on ohutud tervisele ja samas ka vastupidavad kasutusele.
Hoolitseme sinu pehme mööbli eseme eest ka siis, kui see on juba sinu oma, pakkudes järelteenindust – olgu sooviks siis kangavahetus, diivanipatjade täitmine, garantiiremont vms, meie käest saab alati abi!

 

Kogenud eksperdid

Ettevõttena tegutsedes on meil 15 aastat kogunenud oskusi ning meie armsatel töötajatel veel rohkem – kombineerides mitmekümne aastase staaziga õmblejaid uute värsketest ideedest pakatavate disaineritega, saame pakkuda täppiskvaliteeti ning samas olla kindlad, et iga uus toode, millega välja tuleme, on läbi mõeldud ja kestab kaua.

Kogenud eksperdid

Kõik meie tooted on valmistatud hoole ja armastusega käsitööna Eestis.

Iga toode on tehtud nagu teeks neid iseendale ehk kvaliteedis on hoitud latt alati kõrgel ja seepärast pakume kõigile meie asjadele ka garantiid.