Ergonoomiline Istumispall Style - Jöör

Ergonoomiline Istumispall Style

102.00 

värv

Värv:

Tootekood:
ERGOISTUMISPALLSTYLE

Style kangas

on kvaliteetne ja tummiselt paks mööblikangas, millel suur kulumiskindlus ja head pesemisomadused. Iga värvitooni puhul on lõimitud üksteisega kokku heledamad ja tumedamad naabertoonid, luues elegantse välimuse.

Ergonoomiline Istumispall Style
Ergonoomiline Istumispall Style
Ergonoomiline Istumispall Style

Ideaalne võimalus treenida keha süvalihaseid, kui kasutada laua taga töötades traditsioonilise tooli asemel ergonoomilist istumispalli.

Kvaliteetsest mööblikangast ümbriskate annab muidu tavalisele treeningpallile palju väljapeetuma välimuse, mida pole patt ka elutoa nurgas hoida.
Komplekti kuulub ka pump.

Istepalli läbimõõt on 65cm.

Kasutusjuhend:

Pall tuleb enne pumpamist asetada katte sisse ja seejärel pumbata nii kaua kuni see täidab katte sisu täielikult. Palli katte sisse asetamisel tuleks jälgida, et pumpamise koht jääks katte avaga kohakuti. Veel tuleks pumpamisel tähele panna, et sisse ei jääks volte ega kortsusid. Vajadusel kohendada.

Disainitud ja toodetud Eestist!

Transport on organiseeritud meie poolt kulleriga otse kätte ja seda alates 50 € teie jaoks TASUTA. Kuni 50 € tellimustele lisandub transport 6 €.
Tarneaeg kõigil toodetel on 1-4 tööpäeva.
Hästi kiirete soovide korral palun võtke ühendust – võimalik on ka samal päeval tootmine ning meie tootmiskeskusest Koselt kohe teile väljastamine.