Seljatoepadi Euroalusele Active - Jöör

Seljatoepadi Euroalusele Active

31.00 

värv

Värv:

Tootekood:
ESS-12080A

Active kangas

on vetthülgav polüesterkangas, mis koosneb 2st kihist - pealtpoolt on see tunnetuslikult seljakoti materjalile sarnane ning altpool omab õhukest silikoonkihti, mis takistab veel sisse imendumist.

Seljatoepadi Euroalusele Active
Seljatoepadi Euroalusele Active
Seljatoepadi Euroalusele Active

Euroalustest kokkupandud aiamööbli pehmenduseks mõeldud seljatoepadjad, mille sisuks on purustatud porolooni ja vatiinkiu segu andmaks patjadele toekust, kuid jättes nad piisavalt pehmeks, et oleks mõnus toetada.

Ümriskatteks olev “Active”-seeria tähistab vetthülgavat polüesterkangast, mis on mõnusalt riidelise pealispinnaga, kuid tänu tagumisel küljel olevale õhukesele silikoonikihile ei lase veel läbi tungida ning sobib seega õuemööblile hästi.

1-e seljatoepadja mõõdud on: laius 60 cm, sügavus 20 cm, kõrgus 50 cm.

Ostukorvi saab patju lisada ühekaupa (ühe euroaluse jaoks on tarvis osta 2 patja). Patju saab muidugi kasutada ka mujal muu mööbli pehmendusena, kui mõõdud sobivad.

 

Disainitud ja toodetud Eestis!

Transport on organiseeritud meie poolt kulleriga otse kätte ja seda alates 50 € teie jaoks TASUTA. Kuni 50 € tellimustele lisandub transport 6 €.
Tarneaeg kõigil toodetel on 1-4 tööpäeva.
Hästi kiirete soovide korral palun võtke ühendust – võimalik on ka samal päeval tootmine ning meie tootmiskeskusest Koselt kohe teile väljastamine.