Seljatoepadi Euroalusele Active Stripe - Jöör

Seljatoepadi Euroalusele Active Stripe

36.00 

värv

Värv:

Tootekood:
ESS-12080A-1

Active Stripe kangas

on Oekotex standardile vastav vetthülgav polüesterkangas, millel on väga kõrge UV kaitse (7 tase 8-st). Kangas koosneb kahest kihist - pealtpoolt on see tunnetuslikult seljakoti materjalile sarnane ning altpool omab õhukest silikoonkihti, mis takistab vee sisse imendumist. Kangast on lihtne puhastada ning on ilmastikukindel.

Seljatoepadi Euroalusele Active Stripe
Seljatoepadi Euroalusele Active Stripe

Euroalustest kokkupandud aiamööbli pehmenduseks mõeldud seljatoepadjad, mille sisuks on purustatud porolooni ja vatiinkiu segu andmaks patjadele toekust, kuid jättes nad piisavalt pehmeks, et oleks mõnus toetada.

Ümriskatteks olev “Active”-seeria tähistab vetthülgavat polüesterkangast, mis on mõnusalt riidelise pealispinnaga, kuid tänu tagumisel küljel olevale õhukesele silikoonikihile ei lase veel läbi tungida ning sobib seega õuemööblile hästi.

1-e seljatoepadja mõõdud on: laius 60 cm, sügavus 20 cm, kõrgus 50 cm.

Ostukorvi saab patju lisada ühekaupa (ühe euroaluse jaoks on tarvis osta 2 patja). Patju saab muidugi kasutada ka mujal muu mööbli pehmendusena, kui mõõdud sobivad.

 

Disainitud ja toodetud Eestis!

Transport on organiseeritud meie poolt kulleriga otse kätte ja seda alates 50 € teie jaoks TASUTA. Kuni 50 € tellimustele lisandub transport 6 €.
Tarneaeg kõigil toodetel on 1-4 tööpäeva.
Hästi kiirete soovide korral palun võtke ühendust – võimalik on ka samal päeval tootmine ning meie tootmiskeskusest Koselt kohe teile väljastamine.