Kott-tooli täitegraanulid - Jöör

Kott-tooli täitegraanulid

7.00 22.00 

suurus?

Suurus:

Tootekood:
T?ITEGRAANULID

Vahtpolüstüreengraanulid

Kott-tooli täitegraanulid

Vahtpolüstüreengraanulid on kõigi kott-toolide täitematerjaliks ning seda saab osta eraldi kas 150, 80 või 30 liitristes kottides.

Kui tekib küsimus, et milline täitegraanulite koti suurus peaks olema kõige õigem just Sinu natuke turgutamist vajava kott-tooli jaoks, leiad vastuse ehk sellest, kui meenutad ja võrdled milline oli originaalis Sinu kott-tooli maht, kui selle ostsid, ja milline on ta praegu.

Meie tootevalikus on kõigil kott-toolidel antud suurus liitrites (näiteks: 150L või 250L või 420L) ning kui näiteks oli Sinu poolt ostetud kott-tool Royal 420L ning ta on praegu võrdlemisi tühjaks läinud, siis võiks kaaluda 150L-se koti ostmist.
Kui aga näiteks soetasid lastetuppa Diana 150L ning see tundub nüüdseks natuke tühjavõitu, siis võib sinna isegi piisata ainult 30L koti juurde valamisest.

Toodetud Eestis!

Transport on organiseeritud meie poolt kulleriga otse kätte ja seda alates 50 € teie jaoks TASUTA. Kuni 50 € tellimustele lisandub transport 6 €.
Tarneaeg kõigil toodetel on 1-4 tööpäeva.
Hästi kiirete soovide korral palun võtke ühendust – võimalik on ka samal päeval tootmine ning meie tootmiskeskusest Koselt kohe teile väljastamine.