Kott-tool Big Sofa Active - Jöör

Kott-tool Big Sofa Active

268.00 

värv
suurus?
sisekott?

Värv:

Suurus:

Sisekott:

Tootekood:
BIGSOFAACTIVE
Kategooriad:

Active kangas

on vetthülgav polüesterkangas, mis koosneb 2st kihist - pealtpoolt on see tunnetuslikult seljakoti materjalile sarnane ning altpool omab õhukest silikoonkihti, mis takistab veel sisse imandumist. Koos moodustavad nad suurepärase valiku nii tuppa kui õue.

Kott-tool Big Sofa Active
Kott-tool Big Sofa Active

Big Sofa on majesteetlikult suur diivan, millele mahub lahedalt istuma 2kesi kõrvuti või siis laste kasutuses olles kindlasti ka rohkema arvuliselt.

2-kordsed õmblused annavad kott-toolile vastupidavuse ja tagavad tema pikaealisuse.

Kott-tool on täidetud mittesüttivate ja sertifitseeritud vahtpolüstüreengraanulitega (700 liitrit).
Põhja all oleva topeltluku taga on täitmise koht, mille abil saab vajadusel lisada graanuleid.

Kott-tooli mõõdud on ligikaudu: laius 135 cm, sügavus 105 cm, kõrgus 95 cm.

Kott-tool sobib ka õues kasutamiseks, aga kestab kauem, kui tood vihmaste ilmade korral kott-tooli varju alla ja väldid pikaajalist päikese käes seismist, sest kangas võib aja jooksul pleekida!

Sisekott annab võimaluse välimist ümbriskatet mugavalt kogu täiega pesta (käsipesu või õrnpesu programm, kuni 30 kraadi).

Disainitud ja toodetud Eestis!

Transport on organiseeritud meie poolt kulleriga otse kätte ja seda alates 50 € teie jaoks TASUTA. Kuni 50 € tellimustele lisandub transport 6 €.
Tarneaeg kõigil toodetel on 1-4 tööpäeva.
Hästi kiirete soovide korral palun võtke ühendust – võimalik on ka samal päeval tootmine ning meie tootmiskeskusest Koselt kohe teile väljastamine.