Viimaste aastatega on kodu sisustamine muutunud tähtsamaks, kuna seal on oluliselt rohkem aega veedetud ja paljud peavad seal ka tööd tegema. See tähendab, et ruum peab vastama rohkematele nõudmistele.

Üks võimalus haarata hetke kuumimatest sisustustrendidest, on lisada kodu interjööri pehme mööbli kõige eesrindlikum esindaja ehk kott-tool.

Skulptuurne mööbel ja aksessuaarid

Sirge joone ja lihtsa disainiga mööbel nagu diivan Don, on aegumatu klassika, millele võid alati kindel olla. Kui aga soovid oma elamist värskendada uute tuultega, siis tasub välja valida mõni ekstsentrilisem ja kurvilisem mööbliese või aksessuaar. Iga selline ese on omamoodi kõnekas ja mõjub justkui skulptuurina. Selliseid esemeid ei pea ruumis palju olema – juba üks efektne tugitool või laud võib olla piisavalt silmapaistev.

Voolujoonelised vormid rõhutavad õdusust ja toimivad eriti hästi ebatraditsioonilise põrandaplaani puhul. Kui sa mööblit valides väldid teravaid nurkasid, siis saad hästi paigutada seda ka ruumi keskele, seintest eemale.

Keskkonnateadlikkus

Inimesed on muutunud aina rohkem keskkonnateadlikuks ja arvestavad ka oma ostusid tehes aina enam sellega, et toode oleks valmistatud nii, et sel oleks võimalikult vähe kahjulikke kõrvalmõjusid loodusele. See muudatus on alguse saanud toitumisest, seejärel mõjutas rõivastust ja nüüd on see oluline aspekt ka mööbli valikul ja kodu sisustamisel.

Ruumi paindlikkus ja mitmekülgsus

Viimane aasta on paljud inimesed sundinud kodus töötama. Sellel on nii positiivseid kui ka negatiivseid külgi, ent sisekujunduse osas eeldab see mõningaid ümberkorraldusi. Me puhkame kodus ja töötame kodus. Sellest tulenevalt vajame paindlikku ruumi ning sisustust, mis võimaldaks teha hästi mõlemat.

Kui sa plaanid ka edaspidi kodus töötamist vähemalt osaliselt jätkata, siis efektiivse töötegemise jaoks tasub sisse seada kompaktne kodukontori nurk. Nii on sul kindel koht, kus tööasju ajada ning õhtul diivanil filmi vaadates ei tule töömured nii kergesti kummitama.