Viimaste aastatega on kodu sisustamine muutunud tähtsamaks, kuna seal on oluliselt rohkem aega veedetud ja paljud peavad seal ka tööd tegema. See tähendab, et ruum peab vastama rohkematele nõudmistele.

Üks võimalus haarata hetke kuumimatest sisustustrendidest, on lisada kodusesse interjööri pehme mööbli kõige eesrindlikum esindaja ehk kott-tool.

Aasta 2022 moekangas

Mööblipoode on vallutanud sametiselt pehme veluurkangas, mis näeb välja stiilne ning on ühtlasi väga pehme naha vastas. Sellest kangast valmistatud kott-tool on justkui kuninglik pesa, mis kutsub enda rüppe istuma. Veluurkanga veel üks positiivne omadus on see, et tema struktuur on veniv, mis tähendab, et ta sobib kott-tooli materjaliks suurepäraselt – nimelt, mida venivam on kott-tooli ümbriskatteks valitud kangas, seda paremini suudab kott-tool kaasa liikuda ja vormi võtta iga sinna istuja kehakujuga.

Laste lemmik

Kui kodusisustusse on valitud kott-tool ning majas on lapsed, siis võib olla kindel, et see on üks nende lemmikuid! Elutoas või lastetoas paiknevad pehmed padjakesed, nagu mõned lapsed on neid nimetanud, loovad võimaluse seal peal erinevaid mänge mängida, samas ei pea lapsevanem kartma, et laps ennast seal kuskile vastu ära lööks, sest kott-toolil pole ühtegi kõva nurka – on ju tegemist raamita mööbliga.

Ka lemmikloomad eelistavad

Kui teil juhtub kodus olema kass või koer, siis märkate üsna pea, et ka neile meeldib kuulutada koju soetatud kott-tool justkui oma pesaks. Seda asjaolust, et meie lemmikutele meeldib vormida pesasid, millel nad lesivad ning mis oleks selleks parem, kui ilma konkreetse raamita kott-tool, mille sisuks ongi vaid pehmed graanulid.