Lastetoad on tihtipeale üsna väikesed ja nende sisustamisel on alati esikohal voodi ja riidekapp, lisaks hõivavad ruumi veel kirjutuslaud, olgu see suur või väike, ning nii mõnigi kord leidub seal veel riiulitega kapp ja seega polegi imeks panna, kui mängu- või loovusruumi hakkab nappima.

Kui lapsi juhtub olema rohkem, siis on neil võimalus oma tegevusi teha põrandal, aga me kõik teame kui kõva üks põrand on ning päris tihti võib see ka külm olla, seega mis oleks parem, kui üks, kaks või suisa kolm väikest lastele mõeldud mini tumbat?

Nad on võrreldes puidust raamiga tumbadega palju kergemad, seega lihtsasti teisaldatavad ja lapsed saavad neid ringi tõstes liikuda loovalt oma mänguga ühest kohast teise. Samuti ei tohiks alahinnata omadust, et nende minitumbadega ei saa laps ennast kuidagi ära lüüa, mis võib aga juhtuda tavalisi raamiga tumbasid kasutades.
Eriti mõnus ja sametiselt pehme veluurkangaga on meie kuubik Comfy, millel ilusad rahulikud ja pastelsed toonid:

Laste minitumba Kuubik Comfy

Teine variant on valida imelihtsasti kokkuklapitavad tumba-madratsid, mis on absoluutne hitt lastetoas, sest nendest saab ehitada onne, kosmoselaevu, busse ja mida kõike laste fantaasia välja mõtleb:

Serena Macau
Serena Macau
Serena Macau

Nunnumeetri lööb aga põhja trükitud mustriga sametiselt pehme kangas Soft:

Sametiselt pehme ja ilusa trükiga tumba-madrats
Serena Soft Bird
Serena Soft Leaf

Ning alati on võimalus valida klassikaline kott-tool, mis kannab endas samu häid omadusi, mida minitumba või tumba-madrats, kuid on oma olemuselt märksa teistsuguse iseloomuga tegelane:

Kott-tool Diana Style 150L

Kott-tool on hästi kergesti ringi tõstetav, ei oma teravaid ääri ega nurki ning sobib kasutamiseks eri vanuses lastele. Katteriideks saab valida traditsioonilisest kunstnahast kuni tummiste, aga elegantsete mööblikangaste või sametiselt pehmete veluurkangasteni välja.

Alati võib pöörduda meie poole, kui valikud silme eest kirjuks ajavad või on soovi lihtsalt nõu küsida 🙂