Mudelivalik

Kui oled sattunud meie kodulehele, siis märkad üsna pea, et kott-toolide sektsioonis on väga lai valik ning selle ühe ja ainuõige valimine võib osutuda keerulisemaks, kui algul arvasime…
Oleme püüdnud selleks lahterdada kõigepealt kott-toolid erinevateks mudeliteks – nagu näiteks “Diana”, “Royal”, “Jacky”, jne., sest usume, et kott-tooli valimisel on kõige tähtsam selle kuju – see kas meeldib ja sobib sinu interjööri või mitte.

Kattematerjal

Seejärel tuleks langetada valik kattematerjali osas, sest peale kuju meeldimise on meil kindlasti ka peas kujunenud välja soov, et kus me tahaksime kott-tooli kasutama hakata – näiteks kui tegemist on kevad-suvi perioodiks õue väliterrassile ostetava puhkeasemega, siis peaks ka tema kattematerjal olema õuetingimustesse sobiv.

Siinkohal tulevad mängu terminid nagu “Original“, “Active“, “Style“, jne., kus igaüks neist tähistab oma kindlat kangasorti. Näiteks “Original” nimetuse taga on traditsiooniline pehmest spetsiaalselt mööblile mõeldud kunstnahast valmistatud kott-tooli ümbrismaterjal, mis on veekindel ja väga vastupidav ning sobib seetõttu nii õue kui ka kõikidesse suurt kasutuskoormust saavatesse kohtadesse nagu näiteks kõikvõimalikud avalikud ruumid – lasteaiad, koolid, ülikoolid, raamatukogud, kontorite puhkeruumid, ürituste või messide puhkealad, jne.

Suurus

Kui mudelivaliku ning kattematerjali osas on pilk pidama jäänud ja eelistus tekkinud, siis liigume lihtsama valiku tegemise juurde – selleks on suurus. Et sellele küsimusele õige vastus leida, peaks mõtlema, et kes hakkab kasutama kott-tooli.